Opublikowano

Laptop Dell Precision – propozycja dla każdego grafika i projektanta

To nieprawda, że graficy nie potrzebują laptopów. Wręcz przeciwnie – miniaturyzacja umożliwia im wreszcie „wyjście w teren” i zrezygnowanie z wyłącznej pracy przy wydajnych jednostek stacjonarnych.

Urządzeniami, które doskonale wpisują się w tą tendencję, są laptopy Dell Precision. Czego można się o nich dowiedzieć?

Nieprzeciętna matryca i wydajny procesor

Połączenie doskonałej matrycy i bardzo wydajnego procesora to coś o czym marzy prawdziwy grafik komputerowy. I choć mariaż ten w przypadku laptopów Dell nie zawsze jest doskonały, to jednak jeśli chodzi o model Precision, to sprawdza się dosyć dobrze. I właśnie dlatego, produkt ten warto polecić osobom, które nie tylko zajmują się tworzeniem zaawansowanych grafik, ale też tworzą i obrabiają multimedia. Niektóre z odmian Precision, posiadają również matryce bez ramek, co przedkłada się na jeszcze większą przestrzeń roboczą.

Kompaktowa obudowa

Żeby było ciekawiej, cała ta zaawansowana konstrukcja jest zamknięta w dość prostej, kompaktowej obudowie. Nie brakuje tu podstawowych złącz a sama obudowa ma bardzo dobre właściwości chłodzące. Co więcej, zastosowane wewnątrz struktury laptopa Dell wykończenia, pozwalają na w miarę dobre absorbowanie drgań (zobacz). Ma to również związek z niskim natężeniem emitowanego przez urządzenie dźwięku.

Podsumowując, laptopy Dell z rodziny Precision, to dobry, mobilny sprzęt, który dzięki w miarę wydajnej baterii, pozwoli na realizację wszystkich podstawowych zadań narzuconych przez profesjonalnego grafika.