Opublikowano

Wideodomofon jako jedno z urządzeń poprawiających bezpieczeństwo

wideodomofon dahua

Wideodomofon to rodzaj domofonu z wbudowaną kamerką, która pozwala w łatwy sposób sprawdzić, co dzieje się koło bramy gdy dom stoi pusty. Wideodomofony firmy Dahua dają możliwość dostępu do nagrań i bezpośredniego łączenia się z domofonem, podczas gdy znajdujemy się poza domem. To nie tylko kompletny zestaw, ale również różne, pojedyncze elementy, które dają możliwość samodzielnego skompletowania wideodomofonu, który można w łatwy sposób dopasować do własnych potrzeb. Rozwiązania te oferują integrację z systemem monitoringu, co pozwala klientom na wiele więcej opcji konfiguracji i lepsze zabezpieczenia mienia.

Budowa

W skład wideodomofonów wchodzą między innymi:

  • monitory wideodomofonowe o różnej przekątnej, które pozwalają na podgląd kamer monitoringu wizyjnego i  dają możliwość obsługi domofonu
  • stacje bramowe jedno i wieloabonamentowe, używane do montażu na bramkach lub przed wejściem do budynku

Niezbędnymi akcesoriami do wideodomofonu są również różnego rodzaju systemy modułowe, które pozwalają zwiększyć funkcjonalność urządzeń, różnego rodzaju osłony: zarówno podtynkowe, jak i natynkowe.

Systemy domofonowe Dahua cechuje prosta i szybka konfiguracja, a także bardzo łatwy montaż. Kolejnym plusem Dahua jest możliwość podglądu, a także zarządzanie systemem z telefonu bądź komputera za pomocą aplikacji. Ponadto po integracji z innymi aplikacjami istnieje możliwość przeglądania materiału w każdej chwili.

Więcej informacji przeczytasz tutaj.