Opublikowano

Druk naklejek. Jak można wykorzystać nalepki?

Druk naklejek. Jak można wykorzystać nalepki?

Z produkcji naklejek korzystają zakłady produkcyjne oraz jednoosobowe firmy zajmujące się rękodziełem. Wlepki na zamówienie dodają artykułom profesjonalizmu i ułatwiają ich masowe oznakowanie. Samoprzylepne naklejki są również wykorzystywane w innych celach. Można zakupić je indywidualnie.

Druk naklejek na potrzeby firmy

Naklejki firmowe to przede wszystkim etykiety. Foliowe lub papierowe, mogą zawierać skład produktu lub stanowić wygodny samoprzylepny znaczek z logo firmy. Można zamówić je w różnych kształtach, aby idealnie pasowały do opakowania produktu oraz wizji właściciela. Do obiektu użytkowego (biura, siłowni, salonu itd.) przydają się także nalepki podłogowe, które dodają uroku lub pełnią funkcję informacyjną.

Naklejki na użytek domowy

Ciekawym pomysłem wśród wlepek na zamówienie są naklejki ścienne. W ten sposób można efektowne ozdobić pomieszczenie w domu, bez konieczności sięgania po farbę. Dzięki możliwości zamówienia własnej grafiki, na ścianie może pojawić się dowolny wzór lub zdjęcie. Inną formą urozmaicenia użytkowych przedmiotów jest skorzystanie z produkcji naklejek samochodowych. To szybka metoda na oryginalną zmianę wizerunku auta.

Naklejki na użytek domowy

Specjalne rozwiązania

Firmy zajmujące się drukiem naklejek proponują wiele możliwości. Poza klasycznymi artykułami można zamówić np. trójwymiarowe naklejki wypukłe lub lewoczytelne, idealnie nadające się do przytwierdzenia na szybach samochodów, witrynach sklepowych itd. Dodatkowym atutem nalepek z nadrukiem po stronie kleju jest ich większa trwałość – druk chroniony jest przed zniszczeniem. Więcej na https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/naklejki/