Opublikowano

Dystrybutor IT – czym się zajmuje

dystrybutor it

Dobry dystrybutor IT specjalizuje się nie tylko w sprzedawaniu danych grup produktów, ale także oferuje wiele usług takich jak wdrożenia, czy też serwisowanie sprzętu. W ofercie dystrybutorów IT można znaleźć między innymi obrazowanie specjalistyczne, czyli na przykład ergonomiczne monitory biurowe lub rozwiązania do grafiki oraz fotografii. Co więcej, wielu dystrybutorów IT proponuje też inne profesjonalne zastosowania swoich produktów, które mają na celu wspomaganie funkcjonowania firm w wielu branżach. Dystrybutor IT może proponować na przykład taki sprzęt, jak tablety graficzne, kalibratory, czy też wzorce barwne.

Dystrybutor IT – wiele rozwiązań

W ramach swojej działalności dystrybutor IT może też proponować różnego rodzaju rozwiązania dla medycyny, w tym urządzenia umożliwiające obrazowanie i diagnostykę. W asortymencie firmy zajmującej się sprzedażą urządzeń IT można znaleźć także dedykowane stacje medyczne z monitorami EIZO, skanery RGT, rozwiązania odpowiednie dla systemów PACS/HIS, czy też sprzęt do zarządzania sygnałem video. 

dystrybutor it

Integracja i konsument na pierwszym miejscu

Dystrybutor IT taki jak ten proponuje swoim klientom także akcesoria do urządzeń mobilnych, w tym na przykład usługi z zakresu „inteligentny dom”, „sport i zdrowie”, czy też różnego rodzaju zabawki edukacyjne oraz akcesoria zapewniające ochronę. Co więcej, w asortymencie tego rodzaju firm można znaleźć także monitory specjalistyczne odpowiednie do pracy ciągłej. Sprawdzają się one między innymi w przemyśle, obronności, czy też kontroli ruchu lotniczego.