Opublikowano

Iphone róż – specyfikacja

iphone 13 różowy

Jak dopasować wielkie ulepszenia do małych aparatów? W iphone 13 różowym zmieniono cały system, przesuwając obiektywy o 45 stopni, aby wszystko pasowało do najlepszego systemu, z dwoma kamerami, z największym do tej pory szerokokątnym czujnikiem obiektywu. Znalazło się też w nim miejsce dla systemu IOS posiadającego automatyczną stabilizację matrycy. A ultraszerokokątny obiektyw jest wyposażony w matrycę wyróżniającą się szybkością.

Udogodnienia

Technologia HDR, True Tone oraz Haptic Touch to tylko niektóre zachwycające funkcje. Na uwagę w tym modelu zasługuje także szeroka gama kolorów (P3). W iphonie 13 różowym znajduje się dotykowy wyświetlacz OLED z funkcją Super Retina XDR. W modelu tym można umieścić kartę nanosim. Apple iPhone 13 128 GB Pink jest wyjątkowym, eleganckim smartfonem, z którym każdy rodzaj rozrywki, jak i pracy będzie niezwykle przyjemny. Odznaczający się wydajnością procesor, w połączeniu pojemną baterią sprawi, że użytkownik nie będzie w niczym ograniczony. Aparat został udoskonalony, dzięki czemu teraz wykonywanie pięknych zdjęć i filmów będzie jeszcze prostsze, a w jakości – jeszcze ciekawsze. Ich jakość zaś zachwyci wręcz doskonałością. Iphone 13 różowy pozwala cieszyć się wszystkimi szczegółami.

Aparat jakiego nie było wcześniej

Zobaczyć wszystko w iphone 13 różowym można dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi. Teraz w najciemniejszych partiach zdjęć ujawnia się jeszcze więcej szczegółów. Obiektyw zastosowany w tym modelu przepuszcza o 47% więcej światła i pozwala napawać się efektami ulepszonej fotografii. Tryb filmowy sprawia, że każdy użytkownik błyskawicznie staje się profesjonalistą. Ostrość głównego obiektu jest utrzymywana, tworząc wokół niego cudowny efekt głębi. Pojawienie się nowego obiektu w kadrze jest przewidywane, aby zostać automatycznie wyostrzone.

apple logo

Super wyświetlacz

Różowy Apple iPhone 13 dostępny między innymi na ispot.pl zapewnia na ekranie smartfona kinowe wrażenia. Dzięki wyświetlaczowi Super Retina XDR kolory pozostaną tak żywe i realistycznie odwzorowane, jakby były oglądane z bliska na żywo. Wyświetlacz Super Retina XDR o jasności 800 nitów gwarantuje każdemu użytkownikowi, że zobaczy w pełni satysfakcji sposób wiadomość od znajomego lub obejrzy swój ulubiony serial, nawet w pełnym słońcu. Gama standardowych kolorów jest tak niezwykle szeroka, w standardzie kinowych barw, że pozwala zobaczyć kolory zgodnie z zamierzeniami twórcy treści.

Ale na uwagę zasługuje także wydajność smartfona, dzięki zastosowanego w tym modelu procesorowi. A15 Bionic to procesor, który zapewnia najwyższy poziom pracy i niezawodność działania w każdych okolicznościach, nawet w przypadku otwarcia wielu kart jednocześnie. Iphone 13 różowy z A15 bionic powoduje, że zadania na smartfonie będą tak szybkie, iż odbędą się bez najmniejszych zacięć i bez opóźnień. Ten chip obsługuje style zdjęć, a także tryb filmowania. Dba również o błyskawiczne działanie ułatwiających tworzenie treści, szeregu innych funkcji. IPhone 13 posiada taką baterię, która ma zwiększoną moc energetyczną. To nawet 2,5 godziny więcej przy korzystaniu ze smartfona bez konieczności doładowywania energii.