Opublikowano

Jakie są rodzaje odtwarzaczy DVD?

Nowoczesne odtwarzacze DVD to najprostszy sposób na stworzenie centrum multimedialnego dla całej rodziny. Na profesjonalnych odtwarzaczach DVD można nie tylko oglądać filmy, ale również słuchać muzyki z płyt CD i obejrzeń pokazy zdjęć z ostatnich wakacji.

Najpopularniejsze rodzaje odtwarzaczy

W dzisiejszych czasach producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej odtwarzacze stacjonarne i mobilne, które w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Stacjonarne odtwarzacze DVD https://manta.com.pl/product-category/telewizory-i-tunery/odtwarzacze-dvd/ jak łatwo się domyślić wymagają bezpośredniego podłączenia do telewizora albo monitora komputerowego. Stacjonarne odtwarzacze to stosunkowo niewielkie urządzenia, które charakteryzują się oryginalnym designem. Nowoczesne odtwarzacze umożliwiają nie tylko oglądanie filmów z płyt DVD, ale również nagrywanie programów na dysk twardy, płyty albo przenośne pamięci typu pendrive.

Moda na mobilne odtwarzacze

W ostatnim czasie można znaleźć również mobilne odtwarzacze DVD, których nie podłącza się do telewizora. Urządzenia tego typu posiadają swój własny ekran LCD, który umożliwia oglądanie filmów. W dzisiejszych czasach można znaleźć wysokiej jakości modele o ekranach od 4 do nawet 12 cali. Urządzenia tego typu wyposażone są zazwyczaj w port USB i wejście słuchawkowe, dzięki którym wygodnie jest obsługiwać dane urządzenie. Mobilny sprzęt to doskonały wybór przede wszystkim dla kierowców, którzy w czasie postoju albo jazdy chcą obejrzeć/posłuchać swojego ulubionego kanału telewizyjnego.