Opublikowano

Skanowanie rachunków i faktur w celu śledzenia pieniędzy

Jeśli Twoja firma akceptuje płatności gotówkowe lub przyjmuje płatności od klientów innymi metodami, możesz chcieć skanować paragony, aby śledzić pieniądze. Jeśli klient zapłaci Ci 500 dolarów gotówką, możesz zrobić kopię jego płatności, a oryginalny paragon umieścić w folderze z plikami.

Jeśli zrobisz kopię paragonu, nie wyrzucisz przypadkowo oryginalnego paragonu podczas sprzątania swojego biura. Jeśli klient płaci ci czekiem, możesz zeskanować czek i oryginalny paragon, aby mieć kopie obu. Jest to szczególnie przydatne, jeśli ta metoda płatności nie jest powszechna w Twojej okolicy.

Jeśli akceptujesz płatności online, możesz zeskanować fakturę, potwierdzenie płatności i numer przesyłki. Możesz również zeskanować kopię produktu lub usługi dostarczanej klientowi. Skany te można przechowywać w folderze na komputerze lub dysku sieciowym.

Przenośne skanery są wygodne

Skaner https://alstor.pl/katalog-produktow/skanery-mobilne/ jest przydatnym narzędziem dla każdego biura, ale przenośny skaner jest jeszcze wygodniejszy. Małe firmy prawdopodobnie będą musiały przenosić się z miejsca na miejsce, np. do domów, kawiarni i przestrzeni coworkingowych. Skaner przenośny można szybko przenieść do tych miejsc i używać go równie skutecznie, jak w biurze. Skaner przenośny jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, a gdy nie jest używany, można go szybko schować.

Przenośny skaner można podłączyć do laptopa lub komputera w biurze. Jeśli masz smartfona i aplikację do skanowania, możesz zabrać skaner ze sobą gdziekolwiek jesteś. Możesz użyć skanera do skanowania paragonów, dokumentów, zdjęć i innych.

Małe firmy często się przenoszą

Firma może często się przemieszczać, ponieważ właściciele są w drodze lub ponieważ firma jest mobilna. Jeśli Twoja firma często się przenosi, będziesz potrzebował przenośnego skanera, aby ułatwić digitalizację dokumentów i rachunków, gdziekolwiek będziesz. Możesz podłączyć skaner do laptopa lub komputera, albo użyć aplikacji na smartfonie, aby skanować dokumenty i paragony gdziekolwiek jesteś.

Skanery są przydatne dla firm, które często się przemieszczają, ponieważ właściciele są często w drodze lub pracują z różnych miejsc. Jeśli się przemieszczasz, skaner jest skutecznym sposobem na digitalizację ważnych dokumentów, takich jak paragony i umowy.