Opublikowano

Dobra deska elektryczna dla najbardziej wymagających użytkowników?

Oryginalna deska elektryczna od rzetelnego producenta jak powszechnie wiadomo nie należy do najtańszych wydatków, dlatego też warto postawić na wysokiej jakości sprzęt. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które parametry deski elektrycznej odgrywają najważniejszą rolę.

Pojemność akumulatora

Maksymalna pojemność akumulatora jak łatwo się domyśleć ma największy wpływ na długość przejażdżki. Im większa pojemność tym lepiej, ponieważ dłuższą trasę będzie można pokonać bez potrzeby ładowania. Oprócz pojemności akumulatora warto zwrócić uwagę na czas ładowania. Osoby, które z deski elektrycznej będą często korzystać, powinny postawić na modele, które szybko się ładują.

Optymalna prędkość

Prędkość deski elektrycznej należy oczywiście idealne dopasować do swoich potrzeb. Deska elektryczna dla dziecka powinna być wolna, aby nie doszło do wypadku. Najdroższe modele dostępne na rynku mogą jeździć nawet z prędkością około 60km/h.

Moc deski elektrycznej

Im większa moc deski, tym lepiej. Najtańsze deski elektryczne wyposażone są zazwyczaj w słabsze silniki, dlatego też nie można rozwinąć dużej prędkości. Droższa deska elektryczna ma do zaoferowania zdecydowanie mocniejsze silniki. Najbardziej wymagający użytkownicy mogą postawić na modele, które wyposażone są w dwa silniki. Warto zwrócić uwagę także na maksymalny kat nachylenia. To właśnie od niego zależy nie tylko przyśpieszenie, ale również prędkość jazdy.